054-6782798

שיחת ייעוץ ללא עלות

הסבה מקצועית- שני צדדים למטבע

לאחרונה פונים אליי לא מעט אנשי מקצוע במטרה להתייעץ איתי לגבי הסבה מקצועית.

אם להיות כנה, גם אני שקלתי לעשות זאת לפני שנתיים וללכת יותר לכיוון ניהול פרויקטים או ניתוח נתונים, כל מי שמכיר אותי יודע שאני תותחית במספרים ולא רואה בעיניים כשיש משימה שצריך לבצע, וגם איכשהו הסתדר לי עם התואר השני שלי.

ואז כרגיל, הגיע הפחד. לצאת מהמקום הבטוח והמוכר בו גדלתי בשלוש השנים האחרונות, התחלתי בתפקיד רכזת גיוס וסיימתי בניהול כל מחלקת הגיוס ומשאבי האנוש בכפוף למנכ"ל.
מעבר לזה, הכרתי שם אנשים לחיים שעם הזמן הפכו לחברים.

בפנים בפנים, הרגשתי תסכול כלפי בחירות הקריירה שעשיתי, וחשבתי לעצמי כי אני בתחום עיסוק שמגביל את ההתפתחות האישית והכלכלית שלי.

אחרי כמה חודשים של התלבטויות והתחבטויות ביני לבין עצמי ועם המנהלות שניהלו אותי בעבר והפכו למנטריות בחיים בכלל ובקריירה בפרט, הבנתי שלא תחום העיסוק זה הוא שמגביל אותי אלא אני זו שמגבילה את עצמי, כי בסופו של דבר אני טובה במה שאני עושה ואני אוהבת את זה.

היום, שנתיים אחרי אני גאה בכל הבחירות שלי, הן לימדו, פיכחו, ביגרו ויצרו את מה שאני היום.

ולגבי הסבה מקצועית, לא יודעת. אולי אני מפספסת משהו בחוץ, אבל מה שבטוח זה שכיף לי במה שאני עושה היום במיוחד שאני עושה את זה בצורה מצוינת!

אני רואה כאן בלינקדאין עשרות פוסטים ביום על הסבה מקצועית אם זה מצד של אנשים שמשתפים את החוויות האישיות שלהם ואם זה מאנשים שמשתפים את החוויות של מכרים וקולגות.

מה שאני מנסה להגיד כאן, לכל מטבע יש שני צדדים ואני הייתי הצד שפחות רואים כאן בלינקדאין לכן החלטתי לשתף.

אל תינעלו לעשות הסבה מקצועית! תחשבו על זה, תשקלו את הדברים ואם בסופו של דבר הגעתם להחלטה אז תהיו אמיצים ולכו על זה בכל הכוח שיש לכם אפילו אם זה מצריך מכם לעזוב את העבודה שלכם וללכת ללמוד במשרה מלאה! בסופו של דבר, זה לא פשוט אבל משתלם ביחס לכיף שלכם בעבודה בעשור הקרוב לפחות!

תקבלו החלטות טובות עבורכם ולא כי ההסבות הופכות לסוג של גל.

שיתוף הכתבה »

כתבות אחרונות מהבלוג

הד האנטינג

הד האנטינג

חלק מהפעילות שלנו ב- SeerT בשלוש השנים האחרונות הינו הד האנטינג. בקצרה: אנחנו עוזרות לחברות למצוא את המועמד/ת

קרא עוד »